Informacja

Nowe produkty

Czepki pływackie

Najbardziej charakterystyczne akcesoria stosowane przez miłośników sportów wodnych to czepki pływackie. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie ochrony włosów i uszu przed wodą chlorowaną. Wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem oraz zastosowaniem bardzo dobrej jakości materiałów w procesie produkcji. Na coraz większej ilości basen...

Czepki pływackie

Najbardziej charakterystyczne akcesoria stosowane przez miłośników sportów wodnych to czepki pływackie. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie ochrony włosów i uszu przed wodą chlorowaną. Wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem oraz zastosowaniem bardzo dobrej jakości materiałów w procesie produkcji. Na coraz większej ilości basenów stosowanie ich jest konieczne, aby wypadające z głowy włosy nie zapychały filtrów wody. Profesjonalny czepek kąpielowy wykorzystywany jest przez zawodowych sportowców, gdyż jego wykorzystanie zmniejsza opór wody, co pozytywnie wpływa na prędkości osiągane na torze.

Prezentujemy Państwu bogaty wybór produktów, skierowanych zarówno do amatorów sportów wodnych, jak i zaawansowanych profesjonalistów. Dostępne w naszym sklepie internetowym czepki występują w wielu praktycznych i estetycznych modelach. Skierowane do żeńskiej i męskiej części amatorów sportów wodnych, trafią w gusta nawet najbardziej wybrednych estetów. Zaopatrzone w motywujące hasła bądź atrakcyjne grafiki pozwolą wyróżnić się na torze w trakcie treningów. Równie dużą wagę przyłożono do aspektów technicznych. Każdy czepek pływacki z naszej oferty to wysoki komfort używania, doskonała jakość wykonania i niezwykła precyzja. Zapewnia wygodę na basenie, w parkach wodnych, nad morzem, wszędzie tam, gdzie można ochronić włosy przed niszczącym działaniem wody chlorowanej lub słonej.

Kupując w naszym sklepie mają Państwo pewność, że wybrany produkt posłuży przez długi czas, co skutkować będzie oszczędnością pieniędzy, ale również czasu, który należy poświęcić na zakup nowego. Sunbarrel.pl życzy udanych zakupów!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 73 elementów