Płetwy

Siłę napędową podczas pływania stanowią przede wszystkim nogi oraz ręce. Jednak odpowiednio dobrane płetwy treningowe, pozwalają na zwiększenie tej siły. Od ich wielkości, twardości i wykorzystanego materiału, zależeć będzie opór stawiany w trakcie pokonywania dystansu na torze, a co za tym idzie prędkość przemieszczania się po basenie. Warto wy...

Siłę napędową podczas pływania stanowią przede wszystkim nogi oraz ręce. Jednak odpowiednio dobrane płetwy treningowe, pozwalają na zwiększenie tej siły. Od ich wielkości, twardości i wykorzystanego materiału, zależeć będzie opór stawiany w trakcie pokonywania dystansu na torze, a co za tym idzie prędkość przemieszczania się po basenie. Warto wybrać modele, które będą odpowiedzią na nasze oczekiwania, pomagając w realizacji planów z nimi związanych. Dostępne w ofercie naszego sklepu produkty skierowane są do osób w różnym wieku – dzieci i dorosłych.

Polecamy płetwy treningowe, które są niezwykle pomocne w doskonaleniu techniki. W widoczny sposób poprawiają siłę nóg, co skutkuje możliwością osiągnięcia większych prędkości w trakcie poruszania się w wodzie. To bardzo często wykorzystywany przez zawodowych pływaków sposób, by zwiększyć wydolność i poprawić dotychczasowe rekordy czasowe.

Płetwy do pływania, dostępne do nabycia w naszym sklepie internetowym, zachwycają jakością wykonania oraz wysokimi parametrami technicznymi. Są niezwykle komfortowe, a dzięki dostępności wielu rozmiarów możliwe jest dopasowanie ich do stóp różnych osób. W przypadku problemów z wyborem zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z przyjemnością pomogą w dobraniu odpowiedniego modelu.

Więcej

Płetwy Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 139,00 zł W magazynie

  139,00 zł
  W magazynie
 • 89,00 zł W magazynie

  89,00 zł
  W magazynie
 • 119,00 zł W magazynie

  Doskonałe do treningu nóg oraz doskonalenia techniki. Rozmiar 40-42

  119,00 zł
  W magazynie
 • 110,00 zł W magazynie

  Płetwy Finis Floating poprawiają siłę nóg oraz pozwalają pływakowi osiągać większe prędkości podczas treningu. Wykonane z wytrzymałej gumy zapewniają komfort nawet podczas długich sesji treningowych. Płetwy unoszą się na wodzie podnosząc jednocześnie nogi pływaka, co umożliwia zredukowanie oporów reszty ciała.

  110,00 zł
  W magazynie
 • 86,00 zł W magazynie

  86,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów