Clambake Coast Tankini Funkita - strój kąpielowy do aquafitness: cena, opinie – Sunbarrel
Clambake Coast - Split Strap Tankini

Clambake Coast - Split Strap Tankini

Wygodne tankini z podwójnymi ramiączkami do regulacji długości. Podszewka Powermesh z przodu pozwala na delikatną kontrolę brzucha, a także zawiera wyściełaną miseczkę A / D z kieszonką do mastektomii.

Więcej

54,00 zł

Tylko online

Funkita

3 Pozycje

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook