Bondage Flame Funkita - strój kąpielowy do aquafitness: cena, opinie – Sunbarrel
Bondage Flame - Underwire Diamond Back

Bondage Flame - Underwire Diamond Back

Jeśli potrzebujesz większego wsparcia biustu i jego uniesienia, jest to strój dla Ciebie.

  • Posiada fiszbiny.
  • Miseczki DD-E.
  • Dostępny w rozmiarach 10 - 18.

Więcej

54,00 zł

Tylko online

Funkita

1 Pozycja

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook