Midnight Marble - jednoczęściowy strój kąpielowy do aquafitness: cena, opinie – Sunbarrel
Midnight Marble - Ruched One Piece

Midnight Marble - Ruched One Piece

Jednoczęściowy krój, z grubymi ramiączkami, które gwarantują mocne trzymanie i komfort podczas pływania. Wycięty dekolt dodaje unikatowego wyglądu. Chloroodporna tkanina gwarantuje wysoką wytrzymałość stroju. Krój wyposażony jest w usztywniające gąbki, które wypełniają i podtrzymują biust. Stworzony dla kobiet o pełniejszym biuście i kształtach.

Więcej

305,00 zł

Tylko online

Funkita

1 Pozycja

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook