Sound SystemTankini Funkita - strój kąpielowy do aquafitness: cena, opinie – Sunbarrel
Sound System - Scoop Neck Tankini

Sound System - Scoop Neck Tankini

Strój ten ma mocno zabudowane plecy, szerokie ramiączka i długi, prosty przód aby dopasować się i zamaskować brzuch. Posiada kieszonke na mastektomię oraz zamek błyskawiczny, który tworzy pochlebny dekolt. Dostępne w rozmiarach 10 - 22.

Więcej

166,00 zł

Tylko online

Funkita

1 Pozycja

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook