Minty Fresh - Strapped In

Minty Fresh - Strapped In

Strapped in - Brakowało wam klasycznego kroju High Leg? Strapped In będzie dla Was idelany! Mocno odkryte plecy przepasane krzyżującymi się cienkimi ramiączkami idealnie ukażą Twoją pewność siebie! Mocno wycięty przy kościach biodrowych. Idealny na długie godziny na basenie! 

Więcej

169,00 zł

Funkita

2 Pozycje

Dziewczyny rozmiar 6 do 14

Funkita68101214
US2224262830
FR6ans8ans10ans12ans14ans
Klatka [cm]56-6262-6868-7474-8080-86
Klatka [cal]2426283032
Pas [cm]53-5855-6058-6260-6563-67
Pas [cal]2122232425
Biodra [cm]65-7070-7575-8080-8585-90
Biodra [cal]2628303234
Długość tułowia [cm]42-4745-5048-5352-5654-59

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook