Ocean Swim Funkita - dwuczęściowy dziewczęcy strój kąpielowy: cena, opinie
Ocean Swim - Racerback

Ocean Swim - Girls Racerback

Mocno dopasowany top i majtki pasujące do sportowej dziewczyny.
Dół zawiera sznurek. Top posiada pojedyncze paski na ramię.

Wykonany jest z innowacyjnej tkaniny C-Infinity. Jej cechy to:
  • odporność na chlor,
  • długa żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu,
  • odporność na blaknięcie pod wpływem działania promieni UV,
  • odpowiednia elastyczność.

Więcej

169,00 zł

Funkita

1 Pozycja

Dziewczyny rozmiar 6 do 14

Funkita68101214
US2224262830
FR6ans8ans10ans12ans14ans
Klatka [cm]56-6262-6868-7474-8080-86
Klatka [cal]2426283032
Pas [cm]53-5855-6058-6260-6563-67
Pas [cal]2122232425
Biodra [cm]65-7070-7575-8080-8585-90
Biodra [cal]2628303234
Długość tułowia [cm]42-4745-5048-5352-5654-59

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook