Knitty Gnitty - Strapped In

Knitty Gnitty - Strapped In

Strapped In od marki Funkita to kostium kąpielowy idealny do spędzania długich godzin na basenie.

Wygodę zapewnia dzięki mocno odkrytym plecom oraz cienkim ramiączkom, które dwukrotnie krzyżują się z tyłu. Bardzo istotną cecha jest tu też wysokie wycięcie w biodrach, dzięki któremu kostium nie daje o sobie znać nawet podczas długiego i intensywnego treningu. Ponadto wysokie wycięcie optycznie wydłuża również Twoje nogi.

Wszystkie kostiumy Strapped In wykonane są wysoko funkcjonalnej tkaniny C-Infinity. Jej cechy to:
  • chloroodporność,
  • długa żywotność,
  • optymalna elastyczność,
  • odporność na działanie promieni UV.
Funkita to marka dla odważnych i pewnych siebie sportsmenek. Wszystkie kostiumy występuję w odważnych wersjach kolorystycznych.

Więcej

169,00 zł

Funkita

Dziewczyny rozmiar 6 do 14

Funkita68101214
US2224262830
FR6ans8ans10ans12ans14ans
Klatka [cm]56-6262-6868-7474-8080-86
Klatka [cal]2426283032
Pas [cm]53-5855-6058-6260-6563-67
Pas [cal]2122232425
Biodra [cm]65-7070-7575-8080-8585-90
Biodra [cal]2628303234
Długość tułowia [cm]42-4745-5048-5352-5654-59

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook