Swim Spin - Strapped In

Swim Spin - Girls Strapped In

Strapped In od marki Funkita to kostium kąpielowy idealny do spędzania długich godzin na basenie.

Wygodę zapewnia dzięki mocno odkrytym plecom oraz cienkim ramiączkom, które dwukrotnie krzyżują się z tyłu. Bardzo istotną cecha jest tu też wysokie wycięcie w biodrach, dzięki któremu kostium nie daje o sobie znać nawet podczas długiego i intensywnego treningu. Ponadto wysokie wycięcie optycznie wydłuża również Twoje nogi.

Wszystkie kostiumy Strapped In wykonane są wysoko funkcjonalnej tkaniny C-Infinity. Jej cechy to:
  • chloroodporność,
  • długa żywotność,
  • optymalna elastyczność,
  • odporność na działanie promieni UV.
Funkita to marka dla odważnych i pewnych siebie sportsmenek. Wszystkie kostiumy występuję w odważnych wersjach kolorystycznych.

Więcej

169,00 zł
Oferta ograniczona

Funkita

3 Pozycje

Dziewczyny rozmiar 6 do 14

Funkita68101214
US2224262830
FR6ans8ans10ans12ans14ans
Klatka [cm]56-6262-6868-7474-8080-86
Klatka [cal]2426283032
Pas [cm]53-5855-6058-6260-6563-67
Pas [cal]2122232425
Biodra [cm]65-7070-7575-8080-8585-90
Biodra [cal]2628303234
Długość tułowia [cm]42-4745-5048-5352-5654-59

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook