Still Red (NEW) Funkita – jednoczęściowy strój kąpielowy dziewczęcy: cena, opinie – Sunbarrel
Obniżka! Still Red (NEW)

Still Red (NEW) - Diamond Back

Diamond Back to najbardziej zabudowany model z dostępnych u nas kostiumów pływackich marki Funkita. Jego grube i mocne ramiączka bardzo dobrze utrzymują strój na ciele, dzięki czemu komfort pływania pozostaje na najwyższym poziomie.
Swobodę ruchu nóg gwarantuje naturalne wycięcie w biodrach. Z przodu znajduje się podszewka, która dodatkowo podnosi komfort użytkowania kostiumu.

Materiał – C-Infinity:
  • odporność na chlor,
  • długa żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu,
  • odpowiednia elastyczność,
  • odporność na promieniowanie UV.

Więcej

84,50 zł
169,00 zł brutto

Funkita

2 Pozycje

Dziewczyny rozmiar 6 do 14

Funkita68101214
US2224262830
FR6ans8ans10ans12ans14ans
Klatka [cm]56-6262-6868-7474-8080-86
Klatka [cal]2426283032
Pas [cm]53-5855-6058-6260-6563-67
Pas [cal]2122232425
Biodra [cm]65-7070-7575-8080-8585-90
Biodra [cal]2628303234
Długość tułowia [cm]42-4745-5048-5352-5654-59

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook