Tropical Nights Funkita – jednoczęściowy strój kąpielowy dziewczęcy: cena, opinie – Sunbarrel
Obniżka! Tropical Nights

Tropical Nights - Single Strap

Single Strap - strój z cienkimi ramiączkami w kształcie litery V. Minimalnie głębszy dekolt niż w strojach Diamond Back, nie jest również aż tak wycięty przy nogach. Wyszywane logo z tyłu, poniżej wycięcia. Pojedyncza podszewka w przedniej częci stroju. Wykonany z C-Infinity - intensywnie kolorowy polyester z wyjątkową wytrzymałością na chlor! Zarezerwowany dla FUNKITA I FUKNY TRUNKS

Więcej

84,50 zł
169,00 zł brutto

Funkita

1 Pozycja

Dziewczyny rozmiar 6 do 14

Funkita68101214
US2224262830
FR6ans8ans10ans12ans14ans
Klatka [cm]56-6262-6868-7474-8080-86
Klatka [cal]2426283032
Pas [cm]53-5855-6058-6260-6563-67
Pas [cal]2122232425
Biodra [cm]65-7070-7575-8080-8585-90
Biodra [cal]2628303234
Długość tułowia [cm]42-4745-5048-5352-5654-59

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook