Melting Mayhem Funkita – jednoczęściowy strój kąpielowy dziewczęcy: cena, opinie – Sunbarrel
Obniżka! Melting Mayhem

Melting Mayhem - Girls Single Strap

Single Strap to sportowy krój stroju kąpielowego Funkita. Posiada pojedyncze, cienkie ramiączka, które na plecach przyjmują kształt litery V. Z tyłu znajduje się duży otwór, a w dolnej części kostiumu zastosowano zaszewki. W porównaniu do kroju Diamond Back jest nieco niżej osadzony na biodrach. W przedniej części znajduje się podszewka, która poprawia komfort noszenia stroju podczas długich treningów. Kostiumy Single strap charakteryzują się bardzo odważnymi, ekspresyjnymi nadrukami.

Single Strap, podobnie jak inne stroje kąpielowe Funkita oraz Funky Trunks, wykonane są z innowacyjnej tkaniny C-Infinity:
  • odporność na chlor,
  • długa żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu,
  • odporność na blaknięcie pod wpływem działania promieni UV,
  • odpowiednia elastyczność.
Wyraź swój charakter poprzez odważny print, który pokaże wszystkim Twoje zaangażowanie w trening i nieustępliwość w dążeniu do sukcesu.

Więcej

84,50 zł
169,00 zł brutto

Funkita

1 Pozycja

Dziewczyny rozmiar 6 do 14

Funkita68101214
US2224262830
FR6ans8ans10ans12ans14ans
Klatka [cm]56-6262-6868-7474-8080-86
Klatka [cal]2426283032
Pas [cm]53-5855-6058-6260-6563-67
Pas [cal]2122232425
Biodra [cm]65-7070-7575-8080-8585-90
Biodra [cal]2628303234
Długość tułowia [cm]42-4745-5048-5352-5654-59

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook