Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Minty Mittens - Funkita - dwuczęściowy strój kąpielowy: cena, opinie
Obniżka! Minty Mittens - Criss Cross Sports Top

Minty Mittens - Criss Cross Sports Top

Criss Cross Sports Top

Góra damskiego stroju kąpielowego, wykonana z ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii odpornej na chlor!

Doskonały wybór dla pływaków.

Idealna do częstego korzystania z basenu w celach rekreacyjnych.

Więcej

39,40 zł
98,50 zł brutto

Funkita

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

    30 innych produktów w tej samej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    Koszyk 0 Mój koszyk

    Brak produktów

    Darmowa Dostawa! Dostawa
    0,00 zł Razem

    Sprawdź

    Follow us on Facebook