Butterfly Effect - Funkita – góra damskiego stroju kąpielowego: cena, opinie – Sunbarrel
Butterfly Effect - Swim Crop Top

Butterfly Effect - Swim Crop Top

Swim Crop Top

Góra damskiego stroju kąpielowego, wykonana z ekskluzywnej tkaniny C-Infinity, 100% włoskiego poliestru, który jest kolorowym przełomem w technologii odpornej na chlor!

Doskonały wybór dla pływaków.

Idealna do częstego korzystania z basenu w celach rekreacyjnych.

Więcej

119,00 zł

Funkita

1 Pozycja

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook