Black Hole - Funkita – góra damskiego stroju kąpielowego: cena, opinie – Sunbarrel
Black Hole - Sports Top

Black Hole - Sports Top

Sportowy top, grube ramiączka, zabudowany dekolt. Na dole wykończony elastyczną gumką, dla lepszego podtrzymania biustu. Z przodu podszewka. Wykonany z C-Infinity intensywnie kolorowy polyester, z wyjątkową wytrzymałocią na chlor!

Więcej

98,50 zł

Funkita

2 Pozycje

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook