Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Still Black - Funkita – dół damskiego stroju kąpielowego: cena, opinie – Sunbarrel
Obniżka! Still Black - Sports Brief

Still Black - SWIM BOY LEG BRIEF

Sportowy krój spodenek, elastyczne w pasie, z przodu podszewka. Wykonany z C-Infinity - intensywnie kolorowy polyester z wyjątkową wytrzymałością na chlor.

Więcej

97,30 zł
139,00 zł brutto

Funkita

1 Pozycja

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

19 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook