Coral Gold - Hi Flyer Funkita - jednoczęściowy strój kąpielowy: cena, opinie
Coral Gold - Hi Flyer

Coral Gold - Hi Flyer

Hi Flyer
Szukasz kostiumu kąpielowego, w którym komfortowo będziesz mogła oddawać się swojej pasji do sportów wodnych? Funkita Hi Flyer to krój kostiumu przeznaczonego dla kobiet, które próbują swoich sił w różnorakich dyscyplinach, np. water polo, windsurfingu czy wakesurfingu.

Cechy kostiumu Funkita Hi Flyer:
Kostium jest wysoko zabudowany, a przedni górny panel oraz szerokie ramiączka wykonane są z siatki mesh, która szybko schnie oraz zapewnia bardzo dużą wygodę i nie podrażnia ciała. W przednim panelu znajduje się gwarantująca wysoki komfort podszewka.

Wewnętrzny stanik na całym obwodzie jeszcze bardziej poprawia komfort użytkowania stroju, szczególnie podczas intensywnej aktywności fizycznej. Kostium jest nisko osadzony na biodrach. Plecy są bardzo zabudowane, a na wysokości odcinka piersiowego znajduje się zamek błyskawiczny ze sznurkiem ułatwiającym zapinanie. Kostium posiada również poziome szwy modelujące talię.

Więcej

259,00 zł

Funkita

1 Pozycja

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook