Hippy Shake
Hippy Shake

Hippy Shake - High Leg

High Leg - jak sama nazwa sugeruje, strój o dosyć wyciętym kroju. Zawróci w głowie osobom, które nie boją się okazać swojej pewności siebie! Mocno odkryte plecy, wycięty przy nogach do okolic kości biodrowej. Pojedyncze ramiączka, bez podszewki. Mimo dosyć odważnego kroju, High Leg równie dobrze nadaje się na długie godziny spędzone w basenie.

Więcej

199,00 zł

Funkita

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

Dziewczyny rozmiar 6 do 14

Funkita68101214
US2224262830
FR6ans8ans10ans12ans14ans
Klatka [cm]56-6262-6868-7474-8080-86
Klatka [cal]2426283032
Pas [cm]53-5855-6058-6260-6563-67
Pas [cal]2122232425
Biodra [cm]65-7070-7575-8080-8585-90
Biodra [cal]2628303234
Długość tułowia [cm]42-4745-5048-5352-5654-59

Dziewczynki rozmiar 2 do 5

Funkita2345
US2T3T4T5T
FR2ans3ans4ans5ans
Klatka [cm]50-5253-5556-5858-60
Pas [cm]47-4949-5151-5353-55
Wzrost [cm]92-9898-104104-110110-116
Długość tułowia [cm]34-3636-3838-4040-42

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook