Mint Queen - Colour Block Funkita - jednoczęściowy strój kąpielowy: cena, opinie
Mint Queen - Colour Block

Mint Queen - Colour Block

Colour Block - nasz najnowszy krój! Mocno odkryte plecy przepasane krzyżującymi się cienkimi ramiączkami w górnej części. W bocznych częściach stroju znajduje się mesh panel (siateczka mesh). Mocno wycięty przy kościach biodrowych. Idealny na długie godziny na basenie! 

Strój wyselekcjonowany na Galę Finałową Miss Polonia Dolnego Śląska 2019

Więcej

199,00 zł

Funkita

5 Pozycje

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

Dziewczyny rozmiar 6 do 14

Funkita68101214
US2224262830
FR6ans8ans10ans12ans14ans
Klatka [cm]56-6262-6868-7474-8080-86
Klatka [cal]2426283032
Pas [cm]53-5855-6058-6260-6563-67
Pas [cal]2122232425
Biodra [cm]65-7070-7575-8080-8585-90
Biodra [cal]2628303234
Długość tułowia [cm]42-4745-5048-5352-5654-59

Dziewczynki rozmiar 2 do 5

Funkita2345
US2T3T4T5T
FR2ans3ans4ans5ans
Klatka [cm]50-5253-5556-5858-60
Pas [cm]47-4949-5151-5353-55
Wzrost [cm]92-9898-104104-110110-116
Długość tułowia [cm]34-3636-3838-4040-42

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook