Lime Light - Single Strap Funkita - jednoczęściowy strój kąpielowy: cena, opinie
Lime Light - Single Strap

Lime Light - Single Strap

Single Strap - strój z cienkimi ramiączkami w kształcie litery V. Minimalnie głębszy dekolt niż w strojach Diamond Back, nie jest również aż tak wycięty przy nogach. Wyszywane logo z tyłu, poniżej wycięcia. Pojedyncz podszewka w przedniej częci stroju. Wykonany z C-Infinity intensywnie kolorowy polyester z wyjątkową wytrzymałocią na chlor! Zarezerwowany dla FUNKITA I FUKNY TRUNKS

Więcej

219,00 zł

Funkita

1 Pozycja

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook