Lake Como - High Leg Funkita - jednoczęściowy strój kąpielowy: cena, opinie
Obniżka! Lake Como

Lake Como - High Leg

High Leg - jak sama nazwa sugeruje, strój o dosyć wyciętym kroju. Zawróci w głowie osobom, które nie boją się okazać swojej pewności siebie! Mocno odkryte plecy, wycięty przy nogach do okolic kości biodrowej. Pojedyncze ramiączka, bez podszewki. Mimo dosyć odważnego kroju, High Leg równie dobrze nadaje się na długie godziny spędzone w basenie.

Wykonane z materiału C-Infinity:
  • odporność na chlor,
  • długa żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu,
  • odpowiednia elastyczność,
  • odporność na promieniowanie UV.

Więcej

99,50 zł
199,00 zł brutto

Funkita

11 Pozycje

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook