Code Breaker - Strapped In Back Funkita - jednoczęściowy strój kąpielowy: cena, opinie
Code Breaker - Strapped In

Code Breaker - Strapped In

Strapped in - Brakowało wam klasycznego kroju High Leg? Strapped In będzie dla Was idelany! Mocno odkryte plecy przepasane krzyżującymi się cienkimi ramiączkami idealnie ukażą Twoją pewność siebie! Mocno wycięty przy kościach biodrowych. Idealny na długie godziny na basenie! 

Więcej

219,00 zł

Funkita

4 Pozycje

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook