Eternal Summer - Brace Free Funkita - jednoczęściowy strój kąpielowy: cena, opinie
Eternal Summer - Brace Free

Eternal Summer - Ladies Brace Free

Brace Free. Gładki dekolt i szerokie, wygodne paski z wyciętymi bokami, minimalne pokrycie pleców, podszewka z przodu. Zapewnia maksymalny komfort na ramionach podczas regularnych treningów.

Wykonany z ECO C-Infinity.
  • odporność na działanie chloru – gwarantuje długą żywotność kostiumu,
  • odporność na działanie promieni UV – ciekawe nadruki nie blakną i pozostają atrakcyjne,
  • elastyczność – gwarantuje pełną swobodę ruchów.
Idealny do częstego korzystania z basenu do pływania rekreacyjnego i rekreacyjnego.

Więcej

229,00 zł

Funkita

1 Pozycja

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook