Chain Reaction - Strapped In Back Funkita - jednoczęściowy strój kąpielowy: cena, opinie
Chain Reaction - Strapped In

Chain Reaction - Ladies Strapped In

Strapped In to udoskonalona wersja modelu High Leg. Chętnie sięgają po nią kobiety, które na pływackim treningu spędzają dużo czasu. Wszystko dzięki wyjątkowym cechom tego fasonu. Zapewniają one bowiem bardzo dużą wygodę zarówno w czasie profesjonalnego treningu, jak i pływania rekreacyjnego. Co gwarantuje aż taki komfort?
  • Cienkie, podwójnie krzyżujące się na plecach ramiączka.
  • Wysokie wycięcie w biodrach.
  • Odkryte plecy niekrępujące ruchów.
Materiał, z którego wykonane są stroje Funkita, to C-Infinity. Gwarantuje on:
  • długą żywotność dzięki odporności na chlor,
  • pełną swobodę ruchów dzięki optymalnej elastyczności,
  • pełne, nieblaknące kolory dzięki odporności na promienie UV

Więcej

219,00 zł

Funkita

3 Pozycje

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook