Limitless - Funkita – jednoczęściowy strój kąpielowy damski: cena, opinie – Sunbarrel
Limitless - Single Strap

Limitless - Ladies Single Strap

Single Strap to sportowy krój stroju kąpielowego Funkita. Posiada pojedyncze, cienkie ramiączka, które na plecach przyjmują kształt litery V. Z tyłu znajduje się duży otwór, a w dolnej części kostiumu zastosowano zaszewki. W porównaniu do kroju Diamond Back jest nieco niżej osadzony na biodrach. Również w mniejszym stopniu podtrzymuje biust, dlatego polecamy go przede wszystkim kobietom z nieco mniejszymi piersiami. W przedniej części znajduje się podszewka, która poprawia komfort noszenia stroju podczas długich treningów.

Kostiumy Single strap charakteryzują się bardzo odważnymi, ekspresyjnymi nadrukami.

Single Strap, podobnie jak inne stroje kąpielowe Funkita oraz Funky Trunks, wykonane są z innowacyjnej tkaniny C-Infinity. Jej cechy to:
  • odporność na chlor,
  • długa żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu,
  • odporność na blaknięcie pod wpływem działania promieni UV,
  • odpowiednia elastyczność.

Więcej

229,00 zł

Funkita

1 Pozycja

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook