Misty Mountain - Funkita – jednoczęściowy strój kąpielowy damski: cena, opinie – Sunbarrel
Misty Mountain - Twisted

Misty Mountain - Ladies Twisted

Strój kąpielowy Funkita Twisted posiada pojedyncze wiązania, które łączą się w skręt z tyłu, pełną podszewkę z przodu. Wycięte boki i minimalne pokrycie tyłu, daje dużą swobodę ruchu podczas najcięższych treningów.

Wykonany jest z innowacyjnej tkaniny C-Infinity. Jej cechy to:
  • odporność na chlor,
  • długa żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu,
  • odporność na blaknięcie pod wpływem działania promieni UV,
  • odpowiednia elastyczność.

Więcej

229,00 zł

Funkita

2 Pozycje

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook