Party Popper Funkita - jednoczęściowy strój kąpielowy: cena, opinie
Party Popper - Tie Me Tight

Party Popper - Ladies Tie Me Tight

Strój Funkita Tie Me Tight to kostium kąpielowy, który sprawdzi się podczas rekreacyjnego pobytu na basenie jak i treningów pływackich.
Cechą charakterystyczna stroju są mocno odkryte plecy, jak również wysokie wycięcie przy kościach biodrowych. Cienkie ramiączka, krzyżujące się na plecach, utrzymują kostium na ciele oraz idealnie dopasowują się do ciała zapewniając komfort podczas wielu godzin pływania.

Kostiumy Tie Me Tight wykonane są z ECO C-Infinity (do jego produkcji wykorzystano plastikowe butelki z recyklingu)
  • jest odporny na działanie chloru,
  • zapewnia odpowiednią elastyczność,
  • nie blaknie pod wpływem działania promieni UV,
  • gwarantuje długą żywotność kostiumu nawet przy intensywnej eksploatacji

Więcej

219,00 zł

Funkita

3 Pozycje

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook