Summer Bay - Eco Single Strap Funkita - jednoczęściowy strój kąpielowy: cena, opinie
Summer Bay - Eco Single Strap

Summer Bay - Ladies Eco Single Strap

Funkita Single Strap to model sportowego stroju kąpielowego dla kobiet, który doskonale spełni swoje zadanie podczas treningów pływackich. Otwarte plecy i cienkie ramiączka w kształcie litery V gwarantują bardzo dużą wygodę podczas pływania.

Kostiumy kąpielowe w kroju Single Strap są osadzone na biodrach nieco niżej niż choćby model Diamond Back. Również w mniejszym w stopniu podtrzymują biust, dlatego są idealnym wyborem dla pływaczek o mniejszych piersiach. Zaszewki w dolnej części stroju sprawiają, że jeszcze lepiej podkreśla on sylwetkę. Podszewka z przodu jest gwarantem wysokiego komfortu użytkowania nawet podczas dłuższych pobytów na basenie

Wykonane z ECO C-Infinity (do jego produkcji wykorzystano plastikowe butelki z recyklingu)

  • odporność na chlor,
  • długa żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu,
  • odpowiednia elastyczność,
  • odporność na promieniowanie UV.

Więcej

229,00 zł

Funkita

2 Pozycje

Kobiety rozmiar 8 do 14

Funkita8101214
US46810
FR36384042
Biust [cm]80-8585-9090-9595-100
Biust [cal]32343638
Pas [cm]60-6565-7070-7575-80
Pas [cal]24262830
Biodra [cm]85-9090-9595-100100-105
Biodra [cal]34363840

Kobiety rozmiar 16 do 22

Funkita16182022
US12141618
FR44464850
Biust [cm]100-105105-110110-115115-120
Biust [cal]40424446
Pas [cm]80-8585-9090-9595-100
Pas [cal]32343638
Biodra [cm]105-110110-115115-120120-125
Biodra [cal]42444648

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Koszyk 0 Mój koszyk

Brak produktów

Darmowa Dostawa! Dostawa
0,00 zł Razem

Sprawdź

Follow us on Facebook